Ingela Palmertz skulptur

Ingela Palmertz skulptur
Ingela Palmertz skulptur
Ingela Palmertz skulptur
Ingela Palmertz skulptur
Ingela Palmertz skulptur
Ingela Palmertz skulptur
Ingela Palmertz skulptur
Ingela Palmertz skulptur
Ingela Palmertz skulptur
Ingela Palmertz skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGELA PALMERTZ (född 1941): "Figur och skugga", signerad och numrerad 4/8, skulptur, höjd inkl monter ca 16,5 cm

855981

2020-12-23