John Wipp oljemålning

John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN WIPP (1927-2005): Komposition, signerad och daterad John Wipp - 85, olja på duk, ca 41x33 cm

856016

2020-12-20