Koppartratt 18/1900-tal

Koppartratt 18/1900-tal
Koppartratt 18/1900-tal
Koppartratt 18/1900-tal
Koppartratt 18/1900-tal
Koppartratt 18/1900-tal
Koppartratt 18/1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KOPPARTRATT, 18/1900-tal, höjd ca 24, 39x30 cm

Åldersrelaterat slitage

856021

2020-12-20