Litografi Bert Johnny Nilsson

Litografi Bert Johnny Nilsson
Litografi Bert Johnny Nilsson
Litografi Bert Johnny Nilsson
Litografi Bert Johnny Nilsson
Litografi Bert Johnny Nilsson
Litografi Bert Johnny Nilsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (1934-2004): komposition, signerad B Johnny Nilsson, numrerad 8/130, färglitografi, ca 51x35 cm

856028

2020-12-20