Edition Luxe Movado Fickur 1930-tal

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOVADO, fickur, 1930-tal, manuellt urverk, krom, plexiglas, serie nr. 542735/ 36910, kaliber 540, diam ca 46 mm

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med något ojämn färg. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

856042

2021-03-28