Edition Luxe Vacheron & Constantin Frackur Platina

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000 SEK

VACHERON & CONSTANTIN, frackur, platina, Art Deco, 1920-tal, manuellt urverk, mineralglas, serie nr. 230260, verk nr. 374821, diam ca 40.5 mm, vikt ca 50.5 g

Medföljande - Klockkedja, 18K, vitguld, längd 40 cm, vikt ca 8.6 g

Åldersrelaterat slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

856043

2021-03-28