Edition Luxe Vacheron & Constantin Frackur Platina
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000 SEK
VACHERON & CONSTANTIN, frackur, platina, Art Deco, 1920-tal, manuellt urverk, mineralglas, serie nr. 230260, verk nr. 374821, diam ca 40.5 mm, vikt ca 50.5 g
Medföljande - Klockkedja, 18K, vitguld, längd 40 cm, vikt ca 8.6 g
Åldersrelaterat slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
856043
2021-03-28