Soffbord Lysberg & Hansen

Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen
Soffbord Lysberg & Hansen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LYSBERG & HANSEN, soffbord, rokokostil, 1900-tal, ek, höjd ca 55, 90x60 cm

Repor, fläckar

856050

2020-12-20