Bertil Fridhagen Aristokrat ett par
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", fåtöljer, ett par, ca 1960-tal, ram av teak, fast stoppad tygklädsel, lösa sittplymåer, brickmärkt Bröderna Andersson, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, torr stoppning
856052
2020-12-23