Bertil Fridhagen Aristokrat ett par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", fåtöljer, ett par, ca 1960-tal, ram av teak, fast stoppad tygklädsel, lösa sittplymåer, brickmärkt Bröderna Andersson, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, torr stoppning

856052

2020-12-23