Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): (4) "Rytm", bestående av "Moonligt", "Stardust", "Hoppeskutt", "Mellan pelare", signerade Peter Dahl, 208/375, färglitografi, bladmått ca 42x58 cm
856056
2020-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här