Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (4) "Rytm", bestående av "Moonligt", "Stardust", "Hoppeskutt", "Mellan pelare", signerade Peter Dahl, 208/375, färglitografi, bladmått ca 42x58 cm

856056

2020-12-23