Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérad i teak, 4 lådor samt skåp med bakomliggande hylla, utdragbar skrivskiva, höjd ca 71, 115x46 cm, nyckel finns
Smärre bruksslitage och repor
856057
2020-12-23