Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérad i teak, 4 lådor samt skåp med bakomliggande hylla, utdragbar skrivskiva, höjd ca 71, 115x46 cm, nyckel finns

Smärre bruksslitage och repor

856057

2020-12-23