Robert HILLINGFORD oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROBERT ALEXANDER HILLINGFORD (1828-1904): Läsande man, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 25x20 cm

856058

2020-12-30