Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNMÖBEL, stol samt skrivbord med låda i sarg, björk, 1800-tal, sitthöjd ca 37 cm, bordets höjd ca 60, 49x82 cm
Proveniens: Rappe, Christinelund
Skador, fläckar
856060
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här