Barnmöbel

Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNMÖBEL, stol samt skrivbord med låda i sarg, björk, 1800-tal, sitthöjd ca 37 cm, bordets höjd ca 60, 49x82 cm

Proveniens: Rappe, Christinelund

Skador, fläckar

856060

2020-12-20