Old Gustavsberg Old Willow
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSERVIS, "Old Willow", Gustavsberg, 39 + 5 dlr, flintgods, bestående av: 5 mattallrikar, 4 djupa mattallrikar, 5 förrättstallrikar, 4 djupa förrättstallrikar, 3 assietter, 1 såsskål, 1 såssnipa, 1 tillbringare, 1 kaffekanna med lock, 4 kaffekoppar med fat, samt 2 extra fat, 1 gräddsnipa, 1 tekopp med fat, 3 extra tekoppsfat, 5 serveringsfat i olika storlek, 1 buljongkopp med lock, 2 karotter
Smärre slitage, mikornagg kan föremomma
856062
2020-12-23