Old Gustavsberg Old Willow

Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow
Old Gustavsberg Old Willow

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSERVIS, "Old Willow", Gustavsberg, 39 + 5 dlr, flintgods, bestående av: 5 mattallrikar, 4 djupa mattallrikar, 5 förrättstallrikar, 4 djupa förrättstallrikar, 3 assietter, 1 såsskål, 1 såssnipa, 1 tillbringare, 1 kaffekanna med lock, 4 kaffekoppar med fat, samt 2 extra fat, 1 gräddsnipa, 1 tekopp med fat, 3 extra tekoppsfat, 5 serveringsfat i olika storlek, 1 buljongkopp med lock, 2 karotter

Smärre slitage, mikornagg kan föremomma

856062

2020-12-23