Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HATTHYLLA, förkromat stål samt aluminium, omkring 1900-talets mitt, modellen ursprungligen formgiven av Gunnar Bolin, längd ca 264 cm

Bruksslitage

856068

2020-12-23