Sängbord ett par
2020-12-23
856071
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, ett par, fanérad i betsat lövträ, mässingsbeslag, låda i sargen, skåpsdel, höjd ca 63, 43x36 cm
Smärre fanérskador och repor