Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, ca 1980-tal, handväska, monogrammönstrad, handtag och kantning i svart läder, ca 42x40x12 cm
Monogram med visst slitage
856075
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här