Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WIDERHOLM & DAHLBERG, ask, till manschett- alt skjortknappar, tenn, märkt W&D, Eskilstuna, höjd 4, diameter 6,5 cm
Bruksslitage, ställvis repor och märken
856077
2020-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här