W&D ask i tenn

W&D ask i tenn
W&D ask i tenn
W&D ask i tenn
W&D ask i tenn
W&D ask i tenn
W&D ask i tenn
W&D ask i tenn
W&D ask i tenn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIDERHOLM & DAHLBERG, ask, till manschett- alt skjortknappar, tenn, märkt W&D, Eskilstuna, höjd 4, diameter 6,5 cm

Bruksslitage, ställvis repor och märken

856077

2020-12-23