Remmare 12 st

Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

REMMARE, 12 st, rödrosa glasmassa, 1900-talets första hälft, dekor med vindruvsklasar, troligtvis Trelleborg, höjd ca 19 cm

Smärre slitage

856079

2020-12-22