Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
REMMARE, 12 st, rödrosa glasmassa, 1900-talets första hälft, dekor med vindruvsklasar, troligtvis Trelleborg, höjd ca 19 cm
Smärre slitage
856079
2020-12-22