Bordsdekorationer fåglar
Valmis
2020-12-23
856081
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BORDSDEKORATIONER, 2 st, ströare, i form av fåglar, silver, 1900-talets första hälft, höjd ca 5 cm, vikt 54 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ena fågeln saknar 1 öga