Bordsdekorationer fåglar

Bordsdekorationer fåglar
Bordsdekorationer fåglar
Bordsdekorationer fåglar
Bordsdekorationer fåglar
Bordsdekorationer fåglar
Bordsdekorationer fåglar
Bordsdekorationer fåglar
Bordsdekorationer fåglar
Bordsdekorationer fåglar
Bordsdekorationer fåglar

Klubbat för:

3 800 SEK

1 000 SEK

BORDSDEKORATIONER, 2 st, ströare, i form av fåglar, silver, 1900-talets första hälft, höjd ca 5 cm, vikt 54 g

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ena fågeln saknar 1 öga

856081

2020-12-23