Klubbat för:
3 800 SEK
1 000 SEK
BORDSDEKORATIONER, 2 st, ströare, i form av fåglar, silver, 1900-talets första hälft, höjd ca 5 cm, vikt 54 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ena fågeln saknar 1 öga
856081
2020-12-23