Vinglas 8 st
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
VINGLAS, 8 st, rött glas, delvis förgylld dekor, Venini, höjd ca 14,5 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
856084
Päivämäärä:
2020-12-22