Vinglas 8 st

Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st
Vinglas 8 st

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

VINGLAS, 8 st, rött glas, delvis förgylld dekor, Venini, höjd ca 14,5 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

856084

Päivämäärä:

2020-12-22