Oljemålning Kulo Green

Oljemålning Kulo Green
Oljemålning Kulo Green
Oljemålning Kulo Green
Oljemålning Kulo Green
Oljemålning Kulo Green
Oljemålning Kulo Green
Oljemålning Kulo Green
Oljemålning Kulo Green

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KULO GREEN (1913-1972): "Höstlandskap II", signerad Kulo Green, olja på pannå, ca 15x33 cm

856086

2020-12-27