Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-tal): Ryttare, akvarell, signerad, ca 53x79 cm

856091

2020-12-23