Soffbord / matbord
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD / MATBORD, 1900-talets mitt, höj- och sänkbar bordskiva med två utragbara sidor, teak samt fanér i riopalisander, höjd ca 56, 130x57 cm
Åldersrelaterat slitage, ställvis repor och stötmärken, CITES-intyg medföljer vid utlämningen
856145
2020-12-23