Soffbord / matbord

Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord
Soffbord / matbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD / MATBORD, 1900-talets mitt, höj- och sänkbar bordskiva med två utragbara sidor, teak samt fanér i riopalisander, höjd ca 56, 130x57 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis repor och stötmärken, CITES-intyg medföljer vid utlämningen

856145

2020-12-23