Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DISA JONASSON, (1902-1959) Parkmotiv, signerad, olja på pannå, ca 37x45 cm
Zustandsbeschreibung
856150
2020-12-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner