Disa Jonasson oljemålning

Disa Jonasson oljemålning
Disa Jonasson oljemålning
Disa Jonasson oljemålning
Disa Jonasson oljemålning
Disa Jonasson oljemålning
Disa Jonasson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DISA JONASSON, (1902-1959) Parkmotiv, signerad, olja på pannå, ca 37x45 cm

Zustandsbeschreibung

856150

2020-12-20