Bordspingla silver

Bordspingla silver
Bordspingla silver
Bordspingla silver
Bordspingla silver
Bordspingla silver
Bordspingla silver
Bordspingla silver
Bordspingla silver
Bordspingla silver
Bordspingla silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPINGLA, silver, 1861, otydliga stämplar, handtag i form av Pallas Athena, höjd ca 12 cm, vikt ca 138 g
Skador:

Slitage, spjutet avbrutet, lagning

856151

2020-12-20