Mjölkkanna

Mjölkkanna
Mjölkkanna
Mjölkkanna
Mjölkkanna
Mjölkkanna
Mjölkkanna

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRÄDDKANNA/ MJÖLKKANNA, silver, stämplad HI Vogt 1813, oval form med uppsvängd hänkel, invändigt förgylld, höjd ca 11, vikt ca 177 g

Sligage, lagning samt hänkel lös, graverad

856155

2020-12-20