Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade HGV, 1829, lyrmodell, höjd 13 cm, vikt ca 168g
Bruksslitage
856156
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här