Soffa Grete Jalk
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRETE JALK, soffa, 1950-tal, modell 118/3, France & Søn, stomme av teak, sits och rygg med lösa stoppade plymåer med fjädring, märkt med plakett, höjd ca 80, längd ca 203 cm
Plymåer med slitage och någon lagning, repor och märken
856171
2020-12-26