Soffa Grete Jalk

Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk
Soffa Grete Jalk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRETE JALK, soffa, 1950-tal, modell 118/3, France & Søn, stomme av teak, sits och rygg med lösa stoppade plymåer med fjädring, märkt med plakett, höjd ca 80, längd ca 203 cm

Plymåer med slitage och någon lagning, repor och märken

856171

2020-12-26