Litografi Lars Norrman

Litografi Lars Norrman
Litografi Lars Norrman
Litografi Lars Norrman
Litografi Lars Norrman

Klubbat för:

2 400 SEK

1 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): "Parfymhandlerskan", ur seriegrafiportföljen "Svenska brudar", signerad, numrerad, 150/360, litografi, ca 95 x 61 cm

856177

2020-12-26