Klubbat för:
2 400 SEK
1 000 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): "Parfymhandlerskan", ur seriegrafiportföljen "Svenska brudar", signerad, numrerad, 150/360, litografi, ca 95 x 61 cm
856177
2020-12-26