Peter Dahl ur Fredmans epistlar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): ur "Fredmans Epistlar", signerad Peter Dahl, färglitografi, tillhörande textblad nr 3 ur Fredmans Epistlar medföljer, ca 59x43 cm

Smärre mittveck

856184

2020-12-20