Akvarell Kina

Akvarell Kina
Akvarell Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELL, på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av fåglar i träd, två sigill, bladmått ca 34x44 cm

Veck, reva/bit av bladet saknas

856192

2020-12-20