Klubbat för:
1 800 EUR
Utropspris
3 000 EUR
VASILI LEVI (1878-1954) "Réfugié russe", signerad samt daterad 1934, olja på duk, 132x160 cm
Utställning: 1930-talet med Ilja och Juri Repin, katalog nr. 143
856202
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här