Vasili Levi oljemålning

Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning

Klubbat för:

1 800 EUR

Utropspris

3 000 EUR

VASILI LEVI (1878-1954) "Réfugié russe", signerad samt daterad 1934, olja på duk, 132x160 cm

Utställning: 1930-talet med Ilja och Juri Repin, katalog nr. 143

856202

2020-12-27