Fermob "Louisiane"

Fermob
Fermob
Fermob
Fermob
Fermob
Fermob
Fermob
Fermob
Fermob
Fermob
Fermob
Fermob

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERMOB, "Louisiane", trädgårdssoffa/ bänk, grön lackerad galvaniserat stål, sitthöjd ca 43, längd ca 200 cm

Repor brukslsitage, bucklor i underredet, saknas skruvar ersatta med buntband, stabil att sitta på.

856227

2020-12-23