Venetiansk skola Stilleben med blommor, ett par

Såld för:

32 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

VENETIANSK SKOLA (1700-tal): Stilleben med blommor, ett par, olja på duk, vardera 68,5 x 54,5 cm

856228

2021-02-28