Pendellampa Glo-Ball S2
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JASPER MORRISON, taklampa "Glo-ball S2", Flos, Italien, formgivningsår 1998, skärm i munblåst frostat opalglas, upphängningsvajer i stål, höjd ca 35, diameter ca 40 cm
Skador: Smärre slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
Framstår som oanvänd, ej monterad
856282
2020-12-23