Yanni Souvatzoglou bronsskulpturer

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

YANNI SOUVATZOGLOU (född 1946): Bronsskulpturer, 3 st, delvis förgyllda och patinerade, "Demeter", "Human Flames", "Climbers", (2) på sockel, höjd "Demeters" ca 36, höjd "Human Flames" ca 50, längd "Climbers" ca 27 cm

Nagg på sockel

856283

2020-12-20