Yanni Souvatzoglou bronsskulpturer
Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
YANNI SOUVATZOGLOU (född 1946): Bronsskulpturer, 3 st, delvis förgyllda och patinerade, "Demeter", "Human Flames", "Climbers", (2) på sockel, höjd "Demeters" ca 36, höjd "Human Flames" ca 50, längd "Climbers" ca 27 cm
Nagg på sockel
856283
2020-12-20