Taklampa Glo-ball S2

Taklampa Glo-ball S2
Taklampa Glo-ball S2
Taklampa Glo-ball S2
Taklampa Glo-ball S2

Klubbat för:

3 000 SEK

2 500 SEK

JASPER MORRISON, taklampa "Glo-ball S2", Flos, Italien, formgivningsår 1998, skärm i munblåst frostat opalglas, upphängningsvajer i stål, höjd ca 35, diameter ca 40 cm
Skador: Smärre slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Framstår som oanvänd, ej monterad

856288

2020-12-23