Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, Afrika, sent 1900-tal, träskuren samt svärtad, höjd ca 63 cm

Slitage, torrsprickor

856294

2020-12-20