Japanska träsnitt 1800-tal

Japanska träsnitt 1800-tal
Japanska träsnitt 1800-tal
Japanska träsnitt 1800-tal
Japanska träsnitt 1800-tal
Japanska träsnitt 1800-tal
Japanska träsnitt 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, 4 st, 1800-tal, geishor och samurajer, 17 x 11 cm respektive 17,5 x 12 cm.

Smärre skador på hörn och kanter, ett träsnitt med liten reva.

856297

2021-01-16