Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
VAGNSLYKTA, 1900-talets första hälft, krönt av örn, mässing samt svartmålade plått, elektrifierad, höjd ca 60 cm
Slitage, lösa delar medföljer
856300
2020-12-28