Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal, stomme i ek, stoppad samt klädd med skinn, sitthöjd ca 50 cm

Spricka i ryggen, bruks och åldersrelaterat slitage

856319

2020-12-23