Bruno Mathsson skrivbord

Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, skrivbord samt sidobord, masurbjörk/björk med spännben, utsvängd skiva, 210x120 cm, resp 135x62 cm, med låda, höjd 69,5 cm, tillverkade av Bruno Mathsson International 1990-tal

Smärre slitage, sidobordet saknar låda samt ett par senare ben, ej original

856332

2020-12-23