Bruno Mathsson skrivbord
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, skrivbord med sidobord, masurbjörk/björk, spännben, utsvängd skiva, 240x120, resp 135x62 cm, med låda, tillverkat av Bruno Mathsson International 1990-tal
Sidobord har två ben ej original, smärre slitage
856335
2020-12-23